تقویم آموزشی نیمسال دوم سالتحصیلی 98-97

 
کد خبر: 17738    1397/10/05

دانشجویان گرامی ضمن مشاهده تقویم آموزشی نیمسال دوم سالتحصیلی 98-97 (972) در فایل پیوست خواهشمند است جهت انتخاب واحد به نکات ذیل توجه فرمائید:

 


1-در فرصت قانونی مرحله اول باید حتما انتخاب واحد انجام شده باشد تا  دانشجویان بتوانند در مراحل بعدی آن شرکت نمایند.

2- دانشجویان ترم آخری که قصد اخذ درس بالاتر از 20 واحد (تا سقف 24 واحد و بدون دارا بودن شرط معدل بالای 17) دارند می بایست با همان تعداد واحد مازاد فارغ التحصیل شوند (بدون داشتن حتی درس معرفی به استاد). ضمنا این دانشجویان حق شرکت در حذف اضطراری را ندارند در غیر اینصورت مابقی دروس مازاد ایشان نیز توسط آموزش حذف می شود.

3- فقط دانشجویان ترم آخر می توانند چند درس عمومی از گروه معارف اخذ نمایند. برای این امر به آموزش مراجعه و از کارشناس مربوطه بخواهید پس از بررسی و تایید، وضعیت تحصیلی شما را در حالت ترم آخر قرار دهد.

4- دانشجویان هنگام انتخاب واحد دروس عمومی به شماره گروه درس و محل تشکیل کلاس آن توجه نمایند. درس زبان انگلیسی فقط باید در دانشکده مربوط به دانشجو اخذ شود و از اخذ این درس در دانشکده های دیگر (حتی در صورت وجود امکان اخذ) شدیدا خودداری فرمائید.

5- دانشجویان به جز در موارد بسیار ضروری شخصا اقدام به انتخاب واحد نموده و از در اختیار گذاشتن نام کاربری و گذرواژه خود به دوستان و همکلاسی های خود اجتناب کنند. عواقب ناشی از سپردن مسئولیت انتخاب واحد به غیر، مستقیما بر عهده دانشجو می باشد.

** 6- دانشجویان حتما پس از ثبت انتخاب واحد، تائیدیه ی آن را از سامانه گلستان، گزارش 88 (در موعد انتخاب واحد) و گزارش 515 (بعد از موعد حذف و اضافه) دریافت و نزد خود نگهداری نمایند. در صورت اختلال در انتخاب واحد دانشجو و عدم ارائه گزارش فوق مسئولیت آن متوجه دانشجو واهد بود.

  

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند