اطلاعیه ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد و دکتری سالتحصیلی 97-96

03 Sep 2017
کد خبر : 6338370
تعداد بازدید : 136

اطلاعیه ثبت­ نام پذیرفته­ شدگان سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ آزمون کارشناسی­ ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی (Ph.D) و پذیرفته­ شدگان بدون آزمون کارشناسی ­ارشد و بدون آزمون دکتری تخصصی(Ph.D)

 

 

بسمه تعالی


اطلاعیه ثبت­ نام پذیرفته­ شدگان سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶  آزمون کارشناسی­ ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی (Ph.D) و پذیرفته­ شدگان بدون آزمون کارشناسی ­ارشد و بدون آزمون دکتری تخصصی(Ph.D)

دانشجوی گرامی ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت قبولی جناب­ عالی در دانشگاه بوعلی سینا وآرزوی توفیق روزافزون به اطلاع می­ رساند ثبت نام در این دانشگاه در دومرحله به صورت اینترنتی و حضوری انجام خواهد شد که هر دو نوع ثبت نام الزامی می باشد.

۱-ثبت نام اینترنتی

این نوع ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۶/۱۵ از طریق سایت دانشگاه بوعلی سینا به آدرسbasu.ac.ir در سامانه گلستان دانشگاه شروع خواهد شد. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز (عکس پرسنلی رنگی زمینه سفید ۴×۳ ، شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و مدارک نظام وظیفه) که در سامانه ثبت نام آمده است، تهیه شده باشد (عکس ۴×۳با رزولوشن 300dpi و فرمت jpg  و بقیه مدارک با رزولوشن 300dpi و فرمت jpg)

تذکر مهم: با توجه به اینکه عدم دقت در ثبت صحیح اطلاعات در زمان ثبت نام اینترنتی، موجب اختلال و بروز مشکل در ثبت نام حضوری شما خواهد شد لذا در ثبت اطلاعات نهایت توجه و دقت را به عمل آورید، در غیر اینصورت مسئولیت عواقب آن بر عهده شما خواهد بود.

 

۲-ثبت نام حضوری

پس از اتمام ثبت نام اینترنتی لازم است بر اساس جدول زمان­ بندی و رشته قبولیدر هر مقطع تحصیلی و با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مورد نیاز وپرینت فرم­ های ثبت­ نام اینترنتی، شخصاً به محل های مشخص شده مراجعه فرمایید.

۱-۲. مدارک مورد نیاز برای پذیرفته ­شدگان کارشناسی ­ارشد (با آزمون و بدون آزمون)

۱-اصل گواهینامه موقت پایان تحصیلات کارشناسی و ۲ برگ تصویر آن و یا اصل دانشنامه و ریزنمرات که در آن معدل دوره کارشناسی(لیسانس) قید شده باشد و ۲ برگ تصویر آنها

تبصره (الف): در صورت نداشتن مدارک فوق، اصل فرم معدل درج شدهدر ویژه ­نامه اعلام اسامی (فرم شماره ۱۴ پیوست) و ۲برگ تصویر آن و یا هر نوع گواهی با عنوان دانشگاه بوعلی­ سینا با ذکر معدل و رشتۀ تحصیلی که نشان­ دهنده دانش ­آموختگی پذیرفته شده تا ۱۳۹۶/۰۶/۳۱درمقطعکارشناسی می­ باشد.

تبصره (ب): پذیرفته شدگانی که دانش آموخته مقطع کارشناسی ناپیوسته می­ باشند لازم است اصل و تصویر مدرک کاردانی را نیز همراه داشته باشند.

تبصره (ج): پذیرفته شدگان می بایست معدل کارشناسی خود را تا۱۳۹۵/۱۱/۳۰ارائه نمایند و معدل بعد از این تاریخ قابل قبول نمی باشد.

۲-اصل شناسنامه و سه نسخه تصویر از تمام صفحات آن.

۳-عکس پرسنلی رنگی زمینه سفید ۴×۳ شش قطعه.

۴-اصل و تصویر کارت ملی.

۵-ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت­ نام و شرکت در آزمون ورودی کارشناسی­ ارشد سال ۹۶ مشخص کند. (برای آقایان)

تذکر مهم: کلیه پذیرفته­ شدگانی که در حین گذراندن خدمت سربازی می باشند لازم است برای انجام امور مربوط به ترخیص، در موعد ثبت­ نام حضوری مراجعه نمایند لذا خواهشمند است پیش از زمان­ های تعیین شده در این اطلاعیه از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

۶-اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی بدون قید و شرط سازمان متبوع (مخصوص کارمندان).

۷-لازم به ذکر است پذیرش کارشناسی­ ارشد بدون آزمون قطعی و نهایی نمی باشد و فقط با تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسمیت و قطعیت می یابد.

پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد به اطلاعیه تایید صلاحیت (اطلاعیه شماره ۳) نیز مراجعه و عمل نمایند.

۸-یک نسخه کارنامۀ نتایج علمی آزمون کارشناسی ­ارشد.

۹-ریز نمرات کارشناسی (ریز نمرات تأیید شده الزامی نمی باشد.)

۱۰-واریز مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ریال (برابر چهل هزار تومان) برای صدور کارت دانشجویی از طریق سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا و با استفاده از شماره کارت بانک، رمز دوم کارت بانکی، cvv2، تاریخ انقضاء کارت و شماره دانشجویی که صرفاً به صورت اینترنتی قابل پرداخت است.

۱۱-کلیه پذیرفته شدگان دوره شبانه به صورت علی الحساب مبلغ ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل یک میلیون و پانصد هزار تومان) مطابق بند ۱۰ به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

۱۲-در صورت عدم ثبت نام اینترنتی و ارائه رسید آن، ثبت­ نام حضوری به عمل نخواهد آمد.

۱۳-حضور شخص پذیرفته­ شده جهت ثبت­ نام الزامی است در غیر این صورت ثبت ­نام صورت نخواهد گرفت.

۱۴-ساعات ثبت­ نام صبح­ ها از ساعت ۸/۳۰ لغایت ۱۲/۳۰ و بعدازظهر­ها از ساعت ۱۴/۳۰ لغایت ۱۷/۳۰ می­ باشد.

۱۵-جهت اخذ تأییدیه انتخاب واحد در تاریخ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ به سامانه گلستان دانشگاه مراجعه نمایید.

۱۶-زمان شروع کلاس ها۱۳۹۶/۰۶/۲۵می­ باشد.

 

جدول زمان بندی ثبت ­نام حضوری پذیرفته­ شدگان کارشناسی­ ارشد

روز مراجعه

رشته قبولی یا گروه آموزشی رشته قبولی

مکان ثبت نام

مقطع تحصیلی

۱۳۹۶/۰۶/۱۹

صبح

باکتری شناسی

دانشکده هنر و معماری

کارشناسی ارشد

باستان شناسی (پیش از تاریخ ایران)

دانشکده هنر و معماری

باستان شناسی (دوران تاریخی ایران)

دانشکده هنر و معماری

طراحی شهری

دانشکده هنر و معماری

 
 

 

روز مراجعه

رشته قبولی یا گروه آموزشی رشته قبولی

مکان ثبت نام

مقطع تحصیلی

۱۳۹۶/۰۶/۲۰

صبح

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

دانشکده هنر و معماری

کارشناسی ارشد

مهندسی معماری

دانشکده هنر و معماری

انگل شناسی دامپزشکی

دانشکده هنر و معماری

باستان شناسی (تمدن و فرهنگ اسلامی ایران و سرزمین های دیگر)

دانشکده هنر و معماری

 

 

۲-۲-مدارک مورد نیاز برای پذیرفته­ شدگان دکتری(با آزمون و بدون آزمون)

۱-اصل گواهینامه موقت پایان تحصیلات کارشناسی و ۲برگ تصویر آن و یا اصل دانشنامه و ریز نمرات که در آن معدل دوره کارشناسی(لیسانس) قید شده باشد و ۲ برگ تصویر آنها.

۲-اصل گواهی موقت کارشناسی ارشد و ۲ برگ تصویر آن و یا اصل دانشنامه و ریز نمرات و ۲ برگ تصویر آنها.

تبصره (الف): در صورت نداشتن مدارک فوق، اصل فرم معدل (فرم پیوست) و ۲ برگ تصویر آن و یا هر نوع گواهی با عنوان دانشگاه بوعلی­ سینا با ذکر معدل و رشتۀ تحصیلی که نشان­ دهنده دانش­ آموختگی پذیرفته شده تا ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ مقطع کارشناسی ارشد می­ باشد.

تبصره (ب): پذیرفته شدگان می بایست معدل کارشناسی ارشد خود را تا۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ارائه نمایند و معدل بعد از این تاریخ قابل قبول نمی­باشد.

۳-اصل شناسنامه و سه نسخه تصویر از تمام صفحات آن.

۴-عکس پرسنلی رنگی زمینه سفید ۴×۳ شش قطعه.

۵-اصل و تصویر کارت ملی.

۶-ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت ­نام و شرکت در آزمون ورودی دکتری سال ۹۶ مشخص کند. (برای آقایان)

تذکر مهم: کلیه پذیرفته شدگانی که در حین گذراندن خدمت سربازی می باشند لازم است برای انجام امور مربوط به ترخیص، در موعد ثبت نام حضوری مراجعه نمایند لذا خواهشمند است پیش از زمان ­های تعیین شده در این اطلاعیه از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

۷-اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی بدون قید و شرط سازمان متبوع (مخصوص کارمندان).

۸-لازم به ذکر است کلیه پذیرفته­ شدگان به صورت مشروط پذیرش­ شده و قبولی قطعی ایشان پس از تایید صلاحیت عمومی داوطلب توسط هیئت مرکزی گزینش دانشجو مطابق با دستورالعمل اعلام ­شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می­ پذیرد وهمچنین برای پذیرفته شدگان بدون آزمون تایید صلاحیت علمی نیز از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور ضروری می باشد.

۹-ریز نمرات کارشناسی ارشد (ریز نمرات تأیید شده الزامی نمی باشد.)

۱۰-واریز مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال (برابر چهل هزار تومان) برای صدور کارت دانشجویی از طریق سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا و با استفاده از شماره کارت بانک، رمز دوم کارت بانکی، cvv2، تاریخ انقضاء کارت و شماره دانشجویی که صرفاً به صورت اینترنتی قابل پرداخت است.

۱۱-کلیه پذیرفته­ شدگان دوره شبانه به صورت علی ­الحساب مبلغ ۳۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل سه میلیون و دویست هزار تومان) برای رشته­ های علوم انسانی و مبلغ ۳۹/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل سه میلیون و نهصد هزار تومان) برای سایر رشته­ ها مطابق بند ۱۰ به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

۱۲-در صورت عدم ثبت نام اینترنتی و ارائه رسید آن، ثبت­ نام حضوری به عمل نخواهد آمد.

۱۳-حضور شخص پذیرفته­ شده جهت ثبت­ نام الزامی است در غیر این صورت ثبت­ نام صورت نخواهد گرفت.

۱۴-ساعات ثبت­ نام صبح ­ها از ساعت ۸/۳۰ لغایت ۱۲/۳۰ و بعدازظهر­ها از ساعت ۱۴/۳۰ لغایت ۱۷/۳۰ می ­باشد.

۱۵-جهت اخذ تأییدیه انتخاب واحد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ به سامانه گلستان دانشگاه مراجعه نمایید.

۱۶-زمان شروع کلاس ها ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ می ­باشد.

جدول زمان­ بندی ثبت ­نام حضوری پذیرفته­ شدگان دکتری(با آزمون و بدون آزمون)

روز و تاریخ

بر اساس حرف اول نام خانوادگی

محل ثبت نام

یکشنبه

۱۳۹۶/۰۶/۱۹

صبح

الف / ب / پ / ت / ث / ج / چ / ح / خ

بعد از ظهر

د / ذ / ر / ز / ژ / س / ش/ ص / ض

رشته های دانشکده های هنر و معماری و پیرادامپزشکی: همدان، میدان فلسطین ،بلوار غبار همدانی روبروی انتقال خون