اطلاعیه نقل و انتقالات دانشجویان کاردانی و کارشناسی در سال تحصیلی 1403-1402

17 04 2023 05:36
کد خبر : 6335194
تعداد بازدید : 81

باسلام و احترام

به پیوست اطلاعیه نقل و انتقالات دانشجویان کاردانی و کارشناسی ارسال می گردد . خواهشمند است دستور فرمایید به نحو مطلوب به اطلاع دانشجویان آن دانشکده رسانده شود . در این خصوص موارد زیر به استحضار می رسد :

1- درخواست های مهمانی دانشجویان کاردانی و کارشناسی صرفا در اردیبهشت ماه سال جاری و از طریق سامانه سجاد وزارت علوم ، قابل طرح می باشد . لذا خواهشمند است تاکید گردد دانشجویان در موعد مقرر در سامانه مذکور درخواست خود را ارائه نمایند . با درخواست مهمانی دانشجویانی که در موعد تعیین شده در سامانه سجاد درخواست ننموده باشند مخالفت خواهد شد .

2- درخواست های انتقالی دانشجویان ، در صورت داشتن حداقل 4 نیمسال مهمانی در دانشگاه مقصد ، قابل طرح در سامانه سجاد می باشد . دانشجویانی که متقاضی انتقال بدون داشتن 4 نیمسال سابقه مهمانی می باشند ، لازم است درخواست خود را از طریق پیشخوان سامانه گلستان در کمیسیون موارد خاص مطرح نمایند در این خصوص ارائه مستندات مدارک خاص طبق آنچه در آیین نامه کمیسیون موارد خاص ذکر شده است الزامی می باشد .

3- دانشجویان جهت درخواست انتقال توآم با تغییر رشته ، لازم است درخواست خود از طریق پیشخوان سامانه گلستان مطرح نمایند و نیازی به درخواست از طریق سامانه سجاد نمی باشد .

4- درخواست های تغییر رشته داخلی از طریق پیشخوان سامانه گلستان صورت می گیرد .

5- درخواست مهمانی یا انتقال دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، صرفا از طریق پیشخوان سامانه گلستان صورت می گیرد و نیازی به ثبت درخواست در سامانه سجاد نمی باشد .

دانلود فایل پیوست